Skip links

Depo Taşımacılığı

Hizmetlerimiz

Depo Taşımacılığı

Depo taşımacılığı hizmetlerimizden yararlanmak için hoş geldiniz. Özel yöntemlerle paketlenen eşyalar kısa süre zarfında yüklenir. Mobilya, halı, dolap ve benzeri ağır eşyalar önce indirilir, daha sonra hafif eşyaların kutuları indirilir. Bu işlemde eşyanın güvenliği öne çıkar ve eşyanın her hangi bir hasar görmeden taşınması esas alınır.

Keşif hizmetinde, paketleme ve yüklemede yapılan hatalar eşyanın zarar görmesine neden olur ve bu durumda maddi hasar oluşur. Ekip olarak eşyaların kısa sürede yerine ulaşması ve eşyaların her hangi bir zarar görmemesi için çaba sarf ediyoruz. Esenyurt Depo taşımacılığı içerisinde ekibimiz deneyim ve tecrübe konusuna önem vermektedir.

Esenyurt Depo Taşıma

Depo eşyaları oldukça hassas olabiliyor. Bu nedenle depo taşıma işlemi esnasında hasar olasılığı yüksektir. Hasarın oluşmaması için eşyalar özel kutulara yerleştirilir. Bu kutuların içine köpük konur. Elektronik eşyalar tv ve bilgisayarlar balonlu poşetlere ve özel kutulara yerleştirilir. Straforlu paketleme işlemi sayesinde elektronik eşyalara taşıma esnasında her hangi bir zarar gelmez. Ekip olarak en önemli amacımız taşıma işlemi esnasında eşyanın her hangi bir zarar görmesini engellemektir. Esenyurt depo taşıma işlemlerimizden güvenle yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.