Skip links

Ofis Taşımacılığı

Hizmetlerimiz

Ofis Taşımacılığı

Eşya taşıma işleminde ekibimizin dikkat ettiği en önemli hususlardan biri de yükleme işlemidir. Asansörlü araç ve yük aracı ofis binasının önündeki uygun boşluğa park ediliyor. Asansörlü araç ile eşya indirme işleminde elektrik teli ve ağaçlar engel teşkil edebilir. Bu nedenle ofis nakliye ekibimiz bu engelleri tek tek değerlendiriyor ve asansörlü aracı en doğru yere park ediyor. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve derin dondurucu gibi eşyalar özel balonlu naylonlara yerleştiriliyor ve asansörlü araçla seri bir şekilde indiriliyor. 

 

Esenyurt Ofis Taşımacılığı

Kuruluşumuz, Esenyurt ofis taşımacılığı yapan firmalar arasında yer almaktadır. Taşınmaya karar veren iş verenler ilk aşamada bizi ararsa zaman kaybetmeden adresi değiştirebilir. Ofis taşıma işlemlerinde ofisi ncelemeye gelen ekspertizlerimiz taşımada herhangi bir sorun çıkmaması için taşıma programı oluşturuyor.

Asansörlü araçlar ofis taşımada kolaylık sağlayan en önemli etmenlerden biridir. Bu araçlar yere paralel hareket eden kabine sahiptir. Bu kabinler dört yüz kiloya kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Kanepe, koltuk, ofis dolabı, faks, bilgisayar ve benzeri bütün ofis malzemeleri asansörlü araçla indirilir ve yük aracına aktarılır. 

En üste en hassas eşyanın kutusu gelecek şekilde özenle ofis nakliye işlemi yapılır. Yükleme işlemi sonrasında ekibimiz kısa sürede adrese ulaşmaktadır ve asansörlü ofis taşıma yöntemini eşya teslimatı esnasında da kullanmaktadır. Asansörlü araçlarımız yüksek katlardan ağır eşyaları güvenle indirebilmektedir ve aynı zamanda bu eşyaları yine güvenli bir şekilde yüksek katlara çıkarabilmektedir.  Esenyurt Ofis taşıma konusunda iletişime geçebilirsiniz.