Skip links

Parça Eşya Taşıma

Hizmetlerimiz

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşımacılığı öncesinde keşif yapılır. Keşfi yapan elemanlarımız taşımada sorun olacak her noktayı ele alıyor ve anında çözüm oluşturuyor. Dar kapılar, pencereler, koridorlar, iş hanları ve sokaklar evden eve hizmetini olumsuz etkileyen bir iştir. Aynı şekilde parça eşya taşımacılığı nakliyat işlemlerinde de aynı sorunlar bu kategoride ciddi anlamda sorun oluşturmaya devam ediyor. Asansörlü aracın park edeceği alanın dar olması ve asansörlü aracın kullanılamaması durumunda iş gücü ile eşyalar indirilir. Yük aracı için uygun bir yer tespiti yapılır ve eşyalar yüklenmeye başlar.  Asansörlü parça eşya taşıma hizmeti talebe bağlı olarak gerçekleşir.

 

Esenyurt Parça Eşya Taşıma

Esenyurt parça eşya taşıma işlemleri konusunda özenle hizmet sunmaktayız. Parça eşyalar son derece hassas olabiliyor. Bu nedenle parça eşya nakliye işlemi esnasında hasar olasılığı yüksektir. Hasarın oluşmaması için eşyalar özel kutulara yerleştirilir ve bu kutuların içine köpük konur.

Elektronik eşyalar tv ve bilgisayarlar balonlu poşetlere ve özel kutulara yerleştirilir. Straforlu paketleme işlemi sayesinde elektronik eşyalara taşıma esnasında her hangi bir zarar gelmez. Ekip olarak en önemli amacımız taşıma işlemi esnasında eşyanın her hangi bir zarar görmesini engellemektir. Esenyurt parça eşya taşıma fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.